Krynica Zdrój gwarantuje doskonełe warunki do wypoczynku przez cały rok
 
KALENDARZ (WYKAZ WOLNYCH I ZAJĘTECH TERMINÓW)
 

 

KONTAKT:
tel. 881 201 889
(od poniedziałku do
piątku w godz. 10-20)

e-mail:dom z balikrynica-zdrój, krynica górska nocleginoclegi

ZnajdĹş swój nocleg - dodaj bezpĹ?atnie ogĹ?oszenie na 123Nocuj.pl

 
Część       - wolne           - zajęte
2019
123456 78910111213 141516171819 202122232425 262728293031
Listopad                              
Grudzień                               
2020
123456 78910111213 141516171819 202122232425 262728293031
Styczeń                               
Luty                             
Marzec                               
Kwiecień                              
Maj                               
Czerwiec                              
Lipiec                               
Sierpień                               
Wrzesień                              
Październik                               


CENNIK I INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE


Sposób rezerwacji
Przed rezerwacją obiektu należy sprawdzić w kalendarzach jego dostępność oraz zapoznać się z regulaminem.
Rezerwacji należy dokonywać wyłącznie za pomocą poniższego formularza. Po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza wyślemy maila z kalkulacją kosztów pobytu i wstępną rezerwacją oraz z prośbą o potwierdzenie rezerwacji. Po otrzymaniu takiego potwierdzenia i zaksięgowaniu zaliczki wysyłamy informację przyjęcia Państwa rezerwacji.

Cena wynajmu od 450 zł. za dobę w zależności od terminu.

Bielizna pościelowa / ręczniki / naczynia kuchenne
Bielizna pościelowa dostępna jest na miejscu, ręczniki należy przywieźć ze sobą. Goście mają również do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię (garnki, naczynia, sztućce, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, pralka, czajnik elektryczny).

Sposób płatności
Przelewem na konto podane w mailu ze wstępną rezerwacją.
Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.WSTĘPNA REZERWACJA


Data od:
Data do:
Ilość osób:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Uwagi:
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu (poniżej).

REGULAMIN

 1. Zawarcie kontraktu. Warunki płatności.
 2. Zakres świadczeń. Ceny.
 3. Przyjazd, pobyt, wyjazd. Skrócenie, przedłużenie pobytu.
 4. Warunki anulacji kontraktu przez klienta.
 5. Powinności klienta.
 6. Reklamacje, odszkodowanie.
 1. Zawarcie kontraktu. Warunki płatności. (do góry regulaminu) (do formularza)
  Rezerwacja DOMU Z BALI odbywa się wyłącznie przez Internet. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji przy użyciu formularza rezerwacji dostępnego na stronie internetowej oraz po otrzymaniu maila z informacją o przyjęciu rezerwacji klient zobowiązany jest wpłacić zaliczkę w wysokości 25% w ciągu 5dni. Zapłata pozostałej kwoty winna nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem pobytu. W wypadku jeśli klient nie dokona wpłaty w terminie 5 dni od dokonania rezerwacji, rezerwujemy sobie prawo wolnego zadysponowania obiektem tzn. do zarezerwowania go dla innego klienta.
 2. Zakres świadczeń. Ceny. (do góry regulaminu) (do formularza)
  Umowa pomiędzy obsługą domu z bali a klientem obejmuje tylko i wyłącznie wynajęcie kwatery. Dojazd, wyżywienie, organizacja czasu pobytu leżą w gestii klienta. Ceny podane na stronie internetowej oznaczają koszt wynajęcia domu dla wskazanej ilości osób na 1 dobę, przy czym minimalny okres pobytu w sezonie (styczeń - marzec) to 7 dób, od soboty do soboty (chyba, że z kalendarza wynika inaczej). Poza sezonem możliwe są krótsze pobyty-minimum 3 doby oraz rozpoczynające się w inny dzień tygodnia niż sobota. Po przyjęciu rezerwacji przez obsługę DOMU Z BALI klient otrzymuje maila z informacją o całkowitym koszcie pobytu. Podana cena jest ceną końcową, tzn. zawiera koszty końcowego sprzątania, energii elektrycznej itd. Świadczenia dodatkowe zadysponowane przez klienta na miejscu pobytu (np. codzienne sprzątanie, itp.) są, pod warunkiem ich dostępności, płatne dodatkowo. Informacje dodatkowe podane w opisie, a dotyczące infrastruktury poszczególnych miejscowości wakacyjnych, nie stanowią integralnej części umowy . Dotyczy to funkcjonowania urządzeń sportowych (wyciągi narciarskie, baseny itp.), organizacji handlowych, restauracji, kawiarni, transportu publicznego, działalności służb lokalnych (np. czystość plaż i wód, ciągłość dostaw prądu, wody, gazu itp.) jak również warunków meteorologicznych. - nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za funkcjonowanie ww elementów miejscowej infrastruktury. Podane w opisach odległości mają charakter orientacyjny
 3. Przyjazd, pobyt, wyjazd. Skrócenie, przedłużenie pobytu. (do góry regulaminu) (do formularza)
  Przyjazd powinien nastąpić pomiędzy godziną 16:00 a 19:00, wyjazd ostatniego dnia do godziny 11:00. Wyjazdy/przyjazdy w innych godzinach/dniach niż te, które są podane w regulaminie mogą nastąpić tylko po uzyskaniu potwierdzenia osoby odpowiedzialnej za klucze. W wypadku spóźnienia należy koniecznie powiadomić telefonicznie osobę odpowiedzialną za klucze. Dane do tej osoby są podawane w mailu potwierdzającym rezrwację. Jeśli z przyczyn niezależnych od obsługi DOMU Z BALI przyjazd lub pobyt klienta uległ opóźnieniu lub skróceniu (trudności komunikacyjne, strajki, powody osobiste) żaden zwrot za czas niewykorzystany nie jest należny. Jeśli klient życzy sobie przedłużyć pobyt powinien kontaktować się z osobą, której numer telefonu jest widoczny na stronie internetowej.
 4. Warunki anulacji kontraktu przez klienta. (do góry regulaminu) (do formularza)
  Anulowanie rezerwacji przez klienta może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu i wiąże się z poniesieniem przez klienta kosztów rezerwacji w wysokości pobranej zaliczki. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 7 dni przed planowanym pobytem skutkuje poniesieniem przez klienta kosztów rezerwacji w wysokości dwukrotnej zaliczki.
 5. Liczba osób jest ograniczona do podanej w mailu potwierdzającym rezerwację (dzieci powinny być liczone tak jak osoby dorosłe). Jeśli w obiekcie ma przebywać więcej niż 8 osób w jednej części domu, klient jest zobowiązany poinformować o tym przy dokonywaniu rezerwacji oraz uwzględnić dopłatę za dodatkowe osoby. Klient powinien utrzymywać obiekt w należytym stanie i dbać o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa. Przed wyjazdem klient powinien pozostawić uprzątnięte urządzenia i naczynia kuchenne (nie jest to wliczone w tzw. sprzątanie końcowe). Osoba odpowiedzialna za klucze powinna być natychmiast poinformowana przez klienta o ewentualnych uszkodzeniach i brakach stwierdzonych po przyjeździe. Klient powinien również zgłosić szkody wyrządzone przez niego podczas pobytu. Koszty ewentualnych strat obciążają klienta-jest on zobowiązany uregulować należność w trybie natychmiastowym zgodnie z przedstawionym rozliczeniem.
 6. Reklamacje, odszkodowanie. (do góry regulaminu) (do formularza)
  Jeśli obiekt wakacyjny nie odpowiada warunkom podanym w opisie lub też klient stwierdza uszkodzenia lub braki w momencie przyjazdu, należy natychmiast poinformować o tym osobę odpowiedzialną za klucze. Tylko w takim przypadku możliwe jest złożenie reklamacji oraz dochodzenie zwrotu kosztów. W sytuacji, gdy zastrzeżenia nie są zgłaszane w dniu przyjazdu, uznaje się, że warunki odpowiadają klientowi oraz że nie zgłasza on żadnych uszkodzeń i braków.